تبلیغات
وارث - پیام آیت الله محمد محمدی گیلانی، خطاب به حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی:

پیام آیت الله محمد محمدی گیلانی، خطاب به حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی:

شنبه 6 شهریور 1389 08:17 ق.ظ

نویسنده : وارث
آیت الله محمد محمدی گیلانی، خطاب به حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی: حادثه تلخ و ناگوار اهانت عده ای سنت شکن و اختلاف برانگیز در سالروز رحلت بنیان گذار عظیم الشان جمهوری اسلامی به آن جناب که خلف صالح و امید آینده بیت خمینی کبیر هستید، موجب تاسف و تاثر شدید گردید

آیت الله محمد محمدی گیلانی، حاکم شرع و رییس دادگاه های انقلاب اسلامی دوران حضرت امام خمینی(س)، با ارسال نامه ای خطاب به حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی، هتک حرمت روز 14 خرداد را محکوم کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، متن این نامه به شرح ذیل است:

حضور یادگار محترم حضرت امام قدس سره الشریف
جناب حجت الاسلام و المسلمین آقای حاج سید حسن خمینی دامت افاضاته


سلام علیکم


حادثه تلخ و ناگوار اهانت عده ای سنت شکن و اختلاف برانگیز در سالروز رحلت بنیان گذار عظیم الشان جمهوری اسلامی به آن جناب که خلف صالح و امید آینده بیت خمینی کبیر هستید، موجب تاسف و تاثر شدید گردید. اینجانب ضمن محکوم کردن عاملین،‌ مسببین و مباشرین این حادثه،‌ سلامتی و توفیقات روز افزون شما را در خدمت به اسلام و مسلمین از خداوند متعال خواستارم.


بی شک با همان صبر و استقامتی که جد مطهرتان داشتند و منجر به پیروزی انقلاب اسلامی گردید، آنجناب نیز با تحمل این ناگواری اجر عظیم صابران را خواهید داشت و حسب وعده به حق الهی نیک نامی و حسن عاقبت از آن شما خواهد بود. انشاء الله.


محمد محمدی گیلانی


14 خرداد 1389

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -