تبلیغات
وارث - موضع گیری آیت الله نورمفیدی از حادثه 14 خرداد در مرقد امام راحل

موضع گیری آیت الله نورمفیدی از حادثه 14 خرداد در مرقد امام راحل

شنبه 6 شهریور 1389 08:08 ق.ظ

نویسنده : وارث
پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران - تهران
آیت الله نورمفیدی ضمن اظهار تاسف از حادثه 14 خرداد در مرقد امام راحل، آن را یک حرکت غیر اخلاقی دانست و گفت: مراسم بزرگداشت ارتحال حضرت امام خمینی (ره) که می توانست مانور اقتدار انقلاب و نظام جمهوری اسلامی و بیعت مردم با رهبری باشد، با این اتفاق ناگوار به حادثه ای تبدیل شد که موجب استفاده دشمنان و بد خواهان انقلاب گردید.

 

آیت الله سید کاظم نورمفیدی در تماس تلفنی با حجت‌الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی، یادگار گرامی امام راحل هتک حرمت روز 14 خرداد را محکوم کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، آیت الله نورمفیدی ضمن اظهار تاسف از حادثه 14 خرداد در مرقد امام راحل، آن را یک حرکت غیر اخلاقی دانست و گفت: مراسم بزرگداشت ارتحال حضرت امام خمینی (س) که می توانست مانور اقتدار انقلاب و نظام جمهوری اسلامی و بیعت مردم با رهبری باشد، با این اتفاق ناگوار به حادثه ای تبدیل شد که موجب استفاده دشمنان و بد خواهان انقلاب گردید.


نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان افزود: در شرایطی که دشمنان قسم خورده این ملت به دنبال فشار همه جانبه به ایران می باشند،تنها راه مقابله با تهدیدها و فشارهای خارجی، وحدت و انسجام درونی و حفظ و یکپارچگی ملت است.


وی  اظهار داشت: اکثریت قاطع ملت ایران با سلیقه های و افکار مختلف از این حادثه غمگین و برحفظ حرمت بیت امام راحل و بویژه حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی تاکید می کنند.


آیت الله نورمفیدی افزود: با این که رهبر معظم انقلاب با آن رفتار عاطفی خویش پاسخ قاطعی به آن حادثه دادند، ولی متاسفانه عده ای همچنان به این رویه ادامه داده و من نگران ادامه هتک حرمت ها و گسترش آن هستم.


وی در پایان گفت: امام خمینی (س) در قلب ملتهای مسلمان و بویژه ملت ایران در همیشه تاریخ جاودانه خواهد ماند و به حکم وظیفه شرعی و اخلاقی و عرفی بیت ایشان همواره در نزد ملت محترمند.

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -